ODESLÁNÍ
09.01.2018 Zobrazeno: 2521x
VÝHODNÉ
NÁŠ TIP

Prosperující penzion - Chlum u Třeboně Žíteč

V případě rychlého jednání sleva!

Luxusní zavedený penzion s 33 lůžky, velikým pozemkem 5825m2 a bytem 1+3 pro majitele.

V první budově č.p.116 se nachází správcovský byt o velikosti 3+1 s krbem, vybavenou kuchyní z masivu, který je určený k celoročnímu užívání. V 1. patře je 2x  dvoulůžkový pokoj a 1x 3lůžkový pokoj, 1x sociál. V atriu je garsonka 1+2lůžka, včetně WC, kuchyňky a koupelny, dále vířivka se saunou a atriový dvůr, který zaručuje naprosté soukromí a klid.

Další samostatná budova č.p.128 s názvem “ OÁZA“  byla postavena v roce 2006. V přízemí budovy se nachází restaurace s nerez kuchyní, sklady a potřebným zázemím. Kuchyně je dále vybavena moderním profesionálním zařízením, výčep piva je samozřejmostí. Jídelna má 30 míst k sezení, venkovní kryté sezení (terasa) před jídelnou je částečně kryté. V podlaží jsou prostorné 5 x 2 lůžkové pokoje,  5x přistýlka, všechny pokoje mají koupelnu s WC. V budově je ještě 1 x 4 lůžkový suit. V této budově jsou bezbariérové vstupy, sociální zařízení, WC s koupelnou pro lidi s postižením.

Ve třetí budově č.p. 46 je 1x 4lůžkový mezonetový apartmán s kuchyní, WC a koupelnou, 1 x6 lůžkový mezonetový apartmán.  Další velký prostor k využití je volný, možnost dokončit restauraci a rozměrný byt nebo přidat apartmány či pokoje.

Celý komplex je rozsáhlý - 5825m2, v prostoru je volejbalové hřiště, dětské hřiště- kvalitní moderní prolézačky, houpačky, bazén s filtrací a sezení pro klienty. Součástí jsou prostorná vlastní parkoviště. Penzion je na trase několika cyklostezek na Třeboňsku, které vedou okolo penzionu, tudíž obsazenost je zajištěna. Další výhodou je uzamykatelná kolárna a sluneční svit po celý den.

Další technické informace-2x studna – 1x vrtaná, 1x kopaná, čističky odpadů, veřejný vodovod, stavební stav velice dobrý, všechny stavby z cihel, naprosto klidná oblast, vše stranou komunikací, ticho a klid zaručen. Finančně bez závazků a právních vad, možnost dalšího stavebního rozvoje.

Prodej je včetně veškerého vybavení, kuchyně, prádla, praček, atd..

Náš hypoteční specialista zajistí financování, právní servis zajištěn.

 

Penzion se prodává vzhledem ke stáří majitelky a  nemoci manžela.
Návratnost se pohybuje v rozmezí 4-5 let.
Výhodou je stálá klientela.
Nemovitost je vhodná pro další rozšiřování např. GOLF na přikoupených pozemcích. 


V případě rychlého jednání sleva!

 

BLIŽŠÍ INFORMACE
5 825 m²
LOKALITA
Chlum u Třeboně
Žíteč
Česká republika
37806
CENA
13 800 000,- CZK
MÁM ZÁJEM
MAPA
FOTOGALERIE
KE STAŽENÍ
Katastrální mapa (*.jpg 121 kB)

K pozemku je možné přikoupit přilehlé louky.

REALITY OTEVŘENÝ SVĚT

Adresa:
Žižkova tř. 309/12, České Budějovice 370 01
Mobil:
+420 723 101 772, 601 360 848
E-mail:
otevrenysvet@seznam.cz
WWW:
http://www.realityotevrenysvet.cz
Byty v Rusku
Astrolog Petr Prokopec